oyuntr.net üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kampanya haricinde kargolar ücretlidir.

 • Siparişim ne zaman kargoya verilir?
  Hafta içi saat 20:00’e kadar vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün içerisinde kargoya verilecektir. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir. Cumartesi ve Pazar , resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir. Havale yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda havalenin onayı alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır. Havale siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

 

 • Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?
  Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

 

 • Kargo durumunu nereden takip edebilirim?
  Tarafınıza e-posta ya da kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile Yurtiçi Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

 

 • Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?
  Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Yurtiçi Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda OyunTR Müşteri Hizmetlerine ( destek@oyuntr.net) bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.