Sıkça Sorulan Sorular

 

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi ve banka kartlarının tümü ile kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz ininal kart ilede ödeme yapabilirsiniz kredi kartları için taksit imkanımız var.

Satın aldığım oyun hemen gelir mi?

Satın alacağınız oyunlar mesai saatlerimiz içerisinde anında gönderim yapılmaktadır eğer mesai saatinin dışında oyun aldıysanız ertesi gün mail adresinize ve cep telefonunuza gönderim saģlanır.

Oyunlar key olarak mı veriliyor yoksa hesap olarak mı?

Sitemizde bulunan tüm oyunlar key olarak teslim edilmektedir güvenlik nedeni ile hesap satmıyoruz. Güvenliğiniz için hesap almayın!

Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz?

Ziraat bankası, Garanti bankası, Enpara.com, Akbank ve ininal üzerinden bizlere havale yaparak oyunları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ya da internet sitemizden direkt pos ile kolaylıkla tüm bankalar üzerinden bizlere ödeme yapabilirsiniz ayrıca kredi kartlarına taksit imkanımız bulunmaktadır. Ödeme ile ilgili sorularınızı canlı destekten 7/24 cevap alabilirsiniz.

Oyunların teslimatını nereden yapıyorsunuz?

Oyunların teslimatını hem mail adresinize hem telefonunuza mesaj olarak iletmekteyiz. Ayrıca İnternet sitemizden aldığınız ürünleri kendi panelinizden görebilirsiniz.

Kargo kaç günde gelir?

Aldığınız kargo ürünler elinize yaklaşık olarak 3 günde ulaşır tabii bu bizim ortalama tahmin ettiğimiz süredir kargo şirketine bağlı olarak bu süre kısalıp uzayabilir.

Kredi kartlarına kaç taksit yapıyorsunuz?

Kredi kartlarına bazı seçeneklerimiz bulunmakta bunlar 1 ay, 2 ay, 3 ay, 4 ay, 5 ay ve son olarak 6 ay olarak taksitlendirilmektedir.

Neden sizi tercih etmeliyim?

Bir çok müşterimiz gibi sizde bizi tercih ederek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz hem ödeme kolaylığı olarak hemde uygun fiyatlarımızdan dolayı bizi tercih ederek oyunları uygun ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca İnternet sitemizden 7/24 saat canlı olarak destek alabilirsiniz bunların yanında bazı oyunlarda ek olarak hediyeler vermekteyiz.

Oyunlarda iade yapıyor musunuz?

Keylerde maalesef iade hakkı bulunmamakta bunun sebebi verilen keylerin tek seferlik kullanımları olmasından kaynaklı.