SIKÇA SORULAN SORULAR

 Tel: (+90) 537 580 3534
Mail: destek@oyuntr.net

 Uslu sokak, balkiraz mah. Mamak/Ankara

 Ücretsiz kargo ve kolay
ödeme yöntemleri.

 Sitemizden 7/24 saat destek alabilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi ve banka kartlarının tümü ile kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz ininal kart ilede ödeme yapabilirsiniz kredi kartları için taksit imkanımız var.

Satın aldığım oyun hemen gelir mi?

Satın alacağınız oyunlar mesai saatlerimiz içerisinde anında gönderim yapılmaktadır eğer mesai saatinin dışında oyun aldıysanız ertesi gün mail adresinize ve cep telefonunuza gönderim yapılır.

Oyunlar key olarak mı, hesap olarak mı teslim ediliyor?

Sitemizde bulunan tüm oyunlar key olarak teslim edilmektedir güvenlik nedeni ile hesap satmıyoruz. Güvenliğiniz için hesap almayın!

Ödüllü turnuvalar ne sıklıkla yapılmakta?

Playerunknown’s Battlegrounds ödüllü turnuvaları her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Ödül olarak ilk üçe girenleri sitemizdeki oyunlardan yada Random keylerden hediye etmekteyiz.

Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz?

Ziraat bankası, Vakıf bankası, Akbank ve ininal üzerinden bizlere havale yaparak oyunları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ya da internet sitemizden direkt pos ile kolaylıkla tüm bankalar üzerinden bizlere ödeme yapabilirsiniz ayrıca kredi kartlarına taksit imkanımız bulunmaktadır. Ödeme ile ilgili sorularınızı canlı destekten 7/24 cevap alabilirsiniz.

Oyunların teslimatını nereden yapıyorsunuz?

Oyunların teslimatını hem mail adresinize hem telefonunuza mesaj olarak iletmekteyiz. Ayrıca İnternet sitemizden aldığınız ürünleri kendi panelinizden görebilirsiniz.

Kargo kaç günde gelir?

Aldığınız kargo ürünler elinize yaklaşık olarak 3 günde ulaşır tabii bu bizim ortalama tahmin ettiğimiz süredir kargo şirketine bağlı olarak bu süre kısalıp uzayabilir.

Kredi kartlarına kaç taksit yapıyorsunuz?

Kredi kartlarına bazı seçeneklerimiz bulunmakta bunlar 1 ay, 2 ay, 3 ay, 4 ay, 5 ay ve son olarak 6 ay olarak taksitlendirilmektedir.

Neden sizi tercih etmeliyim?

2016 yılından bu yana bir çok müşterimiz gibi sizde bizi tercih ederek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz hem ödeme kolaylığı olarak hemde uygun fiyatlarımızdan dolayı bizi tercih ederek oyunları uygun ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca İnternet sitemizden 7/24 saat canlı olarak destek alabilirsiniz bunların yanında bazı oyunlarda ek olarak hediyeler vermekteyiz.

Oyunlarda iade yapıyor musunuz?

Keylerde maalesef iade hakkı bulunmamakta bunun sebebi verilen keylerin tek seferlik kullanımları olmasından kaynaklı. Fakat keylerle ilgili sorun yaşarsanız bize bildirerek sizlere iade hakkı sağlayabiliriz.

Ask a Question

Sed primis eu conubia erat ut nam vitae a habitant dui adipiscing a dignissim eu a ad venenatis. Non vivamus enim himenaeos porta id morbi montes ut sem scelerisque in

3200 SORULAN SORU
1250 MUTLU MÜŞTERİ
4 YILLIK DENEYİM
3200 YANITLANMIŞ SORU